Gönderen: Sinem Tuğçe Baksi

Öncelikle merhaba,

Hayatımda ilk defa birine mektup yazmanın acemiliğini taşıyorum, kusuruma bakmayın.

Ahmet Altan ve Mehmet Altan kardeşler sizi sosyal medya gördüğüm ilk günden beri dikkatimi çok çektiniz, hakkınızda yazılan yazıları okudum ve ilgim daha da arttı.

Size olan hayranlığım sosyal medyada ikinci el kitap satan bir grupta aldığım Ahmet Altan kitaplarını okumam ile başladı. 16 yaşında bir lise öğrencisi olup hayatı anlama ve öğrenme konusunda sabırsızlığım ve korkumun tavan yaptığı bu gelişim yıllarımda benim için bir öğretmen olan bu kitaplar kitaplığımın baş tacı oldu. Okul sıralarının rahatsız edici hâli bile kitaplarınızı okurken önemini yitiriyordu.

Bunları yazarken abartılmış kelimelerden uzak durmak için çabalıyorum, çünkü birini sevince zihnimde bulunan tüm güzel kelimeleri kullanma isteği ile yazılar yazmak istiyorum. Yaşadığım bu çetrefilli coğrafyada siz ve sizler gibi insanların varlığı beni heyecanlandırıyor, iyi ki varsınız.

İnsanları, hayatı, aşkı, gizli ruh hallerini anlamak benim için çok fazla önem taşıyor. Hayallerim arasına sizler ile tanışma ve bir kahve içmeyi de ekliyorum. Gerçek anlamda harikasınız. Sizleri tanıma fırsatı bulup kitaplarınızı okuma imkânı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Sizinle tanışıp kitaplarımı imzalatmak ömrümün en güzel anları arasında yerini alabilir.

Karşınıza güzel ve iyi insanların çıkması dileğim ile,

Sinem Tuğçe Baksi